Місяцями, роками, а хтось і все життя ці тварини живуть в притулках за принципом “залишайся вдома”. І про розваги на одному квадратному метрі вони знають краще за всіх. Засиділися біля монітору переглядаючи заняття та уроки онлайн? Долучайтеся до нашої супер-руханки від Happy Paw (хвостаті ГУРУ). Повір, проведення такої руханки разом з родиною буде веселим та незабутнім дійством. Хочеш переконатись? Переходь за посиланням https://youtu.be/1-bSHrrdRi4
Місяць: Квітень 2020
Учнівське самоврядування «Нове покоління» активно працює
Не зважаючи на карантин, учнівське самоврядування «Нове покоління» продовжує свою активну роботу в дистанційному онлайн режимі. Сьогодні на онлайн засіданні (додаток ZOOM) лідери учнівського самоврядування ділилися цікавинками, корисними порадами по проведенню дозвілля. Педагог- організатор Наталія Сухомлин провела цікаві психологічні тести на виявлення лідерських якостей та творчих здібностей. Продовжуємо запускати цікаві челенджи та флешмоби, в яких представники учнівського самоврядування беруть активну участь.
#УсеБудеДобре#ЗОШ№3
#ЧитайРазомЗнами.
23 квітня відзначається Всесвітній день книги й авторського права. Генеральна конференція ЮНЕСКО у 1995 обрала цю дату з огляду на її символічність для світової літератури, адже саме цього дня померли Сервантес, Шекспір і де ля Вега, народилися Моріс Дрюон і Володимир Набоков. Сама традиція святкування Дня книги народилася у Каталонії, де на День Святого Георга прийнято дарувати книжку близьким, а у книгарнях — вручати троянду за кожну куплену книжку. Святкування Всесвітнього дня книги та авторського права має на меті привернути увагу публіки до книги як джерела отримання знань та засобу комунікації, підкреслити особливого значення ролі книг і авторського права в розвитку культури.
Традиційно в цей день у багатьох країнах світу проводяться виставки, громадські читання, конференції, присвячені проблемам захисту інтелектуальної власності та книговидання, в усьому світі цього дня купують, дарують, читають книжки.
Лідери
учнівського самоврядування «Нове покоління» закликають усіх читати і подають добрий приклад та пропонують усім долучитися до нашого шкільного челенджу #ЧитайРазомЗнами.
«Великдень – онлайн»
Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – свято зі свят і торжество всіх торжеств. З усіх великих християнських свят церковного року воно найбільш давнє, урочисте й радісне. Свято Великодня вже близько… Щорічна виставка робіт наших учнів «Великодні дзвони» проходить цього року в онлайн форматі. Школярі з великим захопленням взяли участь в онлайн-виставці та показали різнобарвний дивосвіт очима дітей на Великодню тематику.
Роботи можна переглянути за даним посиланням https://photos.app.goo.gl/uTrn6vPtGGc6Bq67A
Дякуємо за активну участь!
Чим зайнятися вдома на карантині
Карантин із користю для себе
Коротке відео для мотивації дітей під час карантину
Як сказати “НЕ МОЖНА”, щоб дитина вас почула
Пам’ятайте, забороняти можна тільки дії дитини, а не почуття, не емоції. Не можна злитися, не можна плакати або боятися – все це нездійсненні заборони. Дитина, як і будь-який дорослий, має право на почуття. Інша справа, як ці почуття проявляти. Краще покажіть, яким прийнятним способом можна висловити свій гнів, роздратування, що зробити зі страхом і т.п.
Уникайте заборон.Величезна кількість «не можна» є шкідливою для повноцінного розвитку дитини. Якщо дуже часто вживати слово «не можна» або «ні», вони швидко втрачають своє значення, як і іграшка, що вже набридла. Якщо дитина маленька, – просто відволікайте її від забороненої діяльності. Поки це зробити дуже легко. Покажіть щось цікаве, запропонуйте щось улюблене і т.д. Намагайтеся запобігти ситуацій, в яких вам доведеться говорити дитині «ні». Для цього приберіть всі колючі, ріжучі предмети, закрийте на ключ сейф з документами, поставте вище скляну вазу, поставте заглушки на розетки… Щоб навіть спокуси не виникало все це чіпати. Навпаки, створюйте умови, щоб дитина могла задовольняти свій пізнавальний інтерес. Для цього залиште відкритими дверцята тієї тумбочки, в яку можна залізти, заховайте, але так, щоб дитя могло легко знайти, непрацюючий пульт від телевізора, або телефон. Залиште в полі зору дитини тільки те, що МОЖНА. Якщо уникнути заборони не вдалося: Читати далі …
Як говорити з дітьми про коронавірус
Останні події в Україні та світі значно вплинули на життя людей. Запровадження карантину, перехід дітей на дистанційне навчання, а дорослих – на віддалений формат роботи, зміна звичного режиму дня, постійне перебування вдома всіх членів родини, неможливість усамітнитися тощо. В таких умовах діти потерпають не менше, ніж дорослі, а, може, навіть і більше.
Однак, якщо дорослі в силу віку здатні адекватно сприйняти ситуацію з вимушеної самоізоляції, то дітям буває по-справжньому страшно. Виникає питання: як же заспокоїти дитину?
Тільки факти. Читати далі …
@StopDrugsBot “СтопНаркотик”