Про правила поведінки з вибухонебезпечними предметами

Знання про ризики від мін та інших вибухонебезпечних залишків війни можуть врятувати життя.
29 січня спеціалісти Данської ради у справах біженців (DRC) провели заняття для учнів 3-10 класів закладу освіти.
Фахівці розповіли про головні правила поведінки на замінованій території, а також алгоритми дій у разі виявлення боєприпасів та інших вибухонебезпечних предметів. Після заняття учасники отримали відповіді на питання, що їх цікавили.

Самоаналіз уроку – інструмент творчої праці вчителя

Якість і ефективність уроку залежить від уміння вчителя аналізувати свої й чужі успіхи та помилки, тому під час декади вчителів початкових класів педагог Наталія Ягодзинська провела майстер-клас, в основі якого були практичні дії щодо вирішення проблемного педагогічного завдання.

Учителі переглянули відеоурок, потім здійснювали об’єктивний аналіз результативності навчального заняття, реалізації поставлених цілей, ефект використання технологій, методів і прийомів навчання, дали оцінку навчально-пізнавальної діяльності та активності здобувачів освіти на занятті (відповідно до «Абетки для директора»). Педагоги працювали в малих групах, створюючи пам’ятку самоаналізу.

Самоаналіз дає можливість з’ясувати розуміння вчителем сильних і слабких сторін своєї професійної діяльності, установити причиново-наслідкові зв’язки для прогнозування подальших навчальних занять.

День пам’яті Героїв Крут

З нагоди Дня пам’яті Героїв Крут у закладі освіти відбулись уроки мужності «Трагедія. Подвиг. Пам’ять», «Кров і вогонь з’єднались в серцях молодих», «Подвиг під Крутами – символ національної честі»; бесіди «Герої Крут – для нащадків взірець»; інформаційні хвилини «Крути – наша слава, наша історія»; вікторини та виставка інфографіки «Крути – бій за майбутнє». Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/ohtzosh3/posts/pfbid02Pwa6x7iDKwRb2QD3M4vbJznD4kfYqEye5a5RavcdCwEuqhUKn2csaf7jSteEDtxUl?locale=uk_UA