Знайомство з базовим тренінгом “Молодіжний працівник”

  Сьогодні, 29 січня,  з метою розвитку молодіжної політики лідери учнівського самоврядування «Нове покоління» разом із педагогом – організатором Сухомлин Н.М., практичним психологом Гончар Я.С. та соціальним педагогом Скорик Н.О. долучилися до презентації, яка була проведена в онлайн форматі, де організатори познайомили слухачів з базовим тренінгом програми для фахівців по роботі з молоддю «Молодіжний працівник».

    Дякуємо організаторам за цікаву та змістовну інформацію.

Сьогодні – День пам’яті Героїв Крут

  З метою поглиблення знань учнівської молоді з історії України, вшанування подвигу юних захисників у бою під Крутами в січні 1918 року, виховання в молодого покоління почуття національної гідності у закладі проведено інформаційні хвилинки «Пам’ятаємо героїв Крут», виховні бесіди на тему: «Герої Крут: трагічні події 29 січня 1918 року». У фойє, на другому поверсі, організована виставка дитячих малюнків «Сучасні герої України очима дітей». У шкільній бібліотеці діяла книжкова виставка «Пам’ятаймо про Крути», яку підготувала бібліотекар Подоляка В.Д. Учителі й учні мали можливість ознайомитися із тематичними журнальними й газетними статтями, а також книжками, яких, до речі, сьогодні надруковано не так і багато, оскільки достеменної інформації про ті події немає. Усі книжки ґрунтуються на спогадах безпосередніх учасників національно-визвольних змагань 1917-1921 років, яким пощастило залишитись живими.

Проведення подібних заходів сприяє вихованню національно-патріотичної свідомості учнів, формуванню рис громадянина української держави, глибокої поваги та любові до Батьківщини, дає можливість поглибити знання про історичні події під Крутами та відчути їх значення у сьогоденні, а також спонукає до поглибленого вивчення історії та культурних надбань нашого народу.

Вітаємо!

Вітаємо Сталинську Вікторію та Чут Ярославу (учениці 9-А класу) з отриманням подяки за участь у міському конкурсі мультимедійних презентацій «Моя громада і Я». Бажаємо дівчатам подальших успіхів та перемог!

«Трагедія XX сторіччя»

До Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту у закладі з метою поглиблення знань учнів про Голокост під час Другої Світової війни, виховання в учнів толерантності та поваги до інших народів, вшанування пам’яті загиблих у Голокості, було проведено ряд заходів: виховні години, інформаційні хвилинки, уроки історії у формі «Круглого столу». У бібліотеці закладу працює виставка «Трагедія XX сторіччя», де учнівське самоврядування «Нове покоління» мало змогу  ознайомитися та провести інформаційні хвилинки про трагедію.

«Це не повинно повторитися!»

Сьогодні, 27 січня,  учні 8- Б класу (класний керівник Яковенко О.І.) провели  виховний захід з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту. З сумом у серці восьмикласники переглянули презентацію «Захистимо пам’ять», де згадувалися мільйони загублених життів.

Ця трагедія Голокосту  є застереженням для всього людства , яку потрібно пам’ятати й ніколи не допустити знову.

Голокост – лихо століття

     27.01 у 6-Б класі  було проведено інформаційну хвилинку на тему: «Голокост – лихо соліття», на якій класний керівник Шудрик Н.І. ознайомила з самим поняттям слова «голокост», що означає «катастрофа» або знищення єврейського народу в роки Другої світової війни. Наталія Іванівна розповіла про історію Бабиного Яру в Києві, де окупанти знищили близько 100 тисяч чоловік. Більша частина з них були євреями, але тут розстрілювали також військовополонених, українських патріотів, циган та інших людей.

    Бабин Яр став велетенською могилою – символом злочинів фашистів на українській землі. І ми про це повинні не забувати. Ми – пам’ятаємо! 

Майбутнє – за талановитими дітьми!

Молоді таланти Охтирки впевнено крокують до звершення своєї мети. Дорослі ж дають шанс кожному показати чи випробувати свої можливості на великій сцені.

Сьогодні, 22 січня, учні закладу Сенченко Іван, Сухомлин Софія (7- А клас) разом із педагогом – організатором Сухомлин Н.М. стали учасниками програми Охтирського міського радіо. Іван і Софія розповіли про своє захоплення та успіхи в спортивно – бальних танцях, про участь у Всеукраїнських, обласних, міжнародних турнірах з цього виду спорту.

 Щиро радіємо успіхам наших вихованців, для яких, можливо, це перший крок до великого творчого майбутнього.

«Славетний день в історії України»

До Дня  Соборності України класний керівник Єрмола Л.І. з учнями 10-А класу   в онлайн-режимі  провела      виховний  захід «Славетний день в історії України», метою якого було поглибити  знання учнів з історії виникнення свята Соборності України, ознайомити з цікавими фактами про Україну,виховувати патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики.

Організація освітнього процесу в умовах посилення карантинних обмежень

   У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19,  з 8 по 24 січня 2021 року оголошено відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»,  посилення карантинних обмежень, зокрема заборонено відвідування навчальних закладів, крім закладів дошкільної освіти.

   Освітній процес з 11 до 24 січня 2021 року буде організовано в дистанційному режимі,  згідно з розкладом та у відповідності до календарно-тематичного планування вчителів. Заклад організовуватиме навчання з використанням електронного сервісу Teams електронної платформи Microsoft Office 365, яка дає можливості як для проведення конференцій, спілкування офлайн, так і для здійснення контролю знань. Група закладу освіти в цьому сервісі є закритою. Учителями створені команди по предметах на кожен клас. Учні  в Office 365 мають персональний пароль. Якщо пароль загублений, батькам (особам, які їх замінюють) необхідно звернутися до класного керівника. Усім учням буде забезпечено доступ до навчальних матеріалів та завдань шляхом використання різних засобів обміну інформацією. Учитель має забезпечувати синхронну та асинхронну взаємодію учнів під час занять. Для оцінювання рівня опанування учнями навчального матеріалу вчителі будуть використовувати тести з автоматичною перевіркою на платформах Classtime, Google Classroom, «На урок», «Всеосвіта», онлайн-сервіс OnlineTestPad та інші.

     Педагогічні працівники та учні можуть використати для дистанційного та змішаного навчання платформу «Всеукраїнська школа онлайн», яка розроблена Міністерством освіти і науки України спільно з Українським інститутом розвитку освіти та Міністерством цифрової трансформації України для учнів 5-11 класів. В умовах дистанційного навчання  педагогічні працівники можуть застосовувати два режими проведення уроку — онлайн і офлайн, у зв’язку із набранням чинності нового Санітарного регламенту для закладів освіти, яким обмежений час використання гаджетів упродовж одного уроку. В синхронному режимі вчитель та учні можуть одночасно перебувати в електронному освітньому середовищі або спілкуються за допомогою онлайн засобів.