У рамках декади в нашій школі пройшов математичний захід «Хто зверху?» для учнів 9-А та 10-Б класів (вчитель Єрмола Л. І.) Капітани команди дівчат Гіленко Діана та команди хлопців Лимаренко Богдан -ведучі заходу, представивши учасників, провели раунди (завдання на здогадливість та інтуїцію, завдання на кмітливість та логічне мислення). Цікаво пройшли раунд 3 «Хто я?» та раунд 5 «Відгадай пісню». Все було змістовно пов’язано з математикою, проходило в дружній атмосфері та за підтримки глядачів –учнів 9-А класу. Перемогу здобула команда хлопців.
У пошуках скарбів
У рамках декади природничої освітньої галузі у школі пройшов біологічний квест «У пошуках скарбів». У заході взяли участь учні 7-8 класів. Діти завзято долали станції, розв’язуючи головоломки, отримували конверти із завданнями від різних вчителів. Найбільш спритною виявилася команда 8-б класу, яка посіла І місце, за що отримала диплом, а також корисний і смачний приз.
“16 днів проти насильства”
З 25 листопада в закладі стартувала щорічна акція «16 днів проти насильства».
У зв’язку з цим щоденно проводяться заходи, спрямовані на попередження та профілактику будь-яких форм насильства, формування в свідомості дітей нетерпимого ставлення до насильства, підвищення обізнаності учнівської молоді з питань насильства та жорстокого поводження з дітьми. Практичним психологом було проведено флешмоби «Стоп насильству» та «Молодь проти насильства».
ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін
30.11 – 01.12 відбулися олімпіади з математики (2 призових місця) та правознавства (1 призове місце).
Детальніше з переможцями олімпіад по ЗОШ №3 можна ознайомитись за ЦИМ посиланням.
Захисти та поважай
В 11 – Б класі (класний керівник Малєжик І.М.) була проведена
виховна година, присвячена проблемі профілактики ВІЛ/СНІДу. Захід сприяв формуванню толерантного ставлення до людей з ВІЛ, особистісної та соціальної компетентності дітей, дотриманню ними здорового способу життя.
Засідання творчої групи вчителів української мови та літератури
Творча група вчителів Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Охтирської міської ради Сумської області працює над реалізацією теми «Формування успішної особистості учня шляхом використання інформаційних технологій». 26 листопада відбулося ІІ засідання творчої групи вчителів-філологів. На ньому обговорили розробку моделей уроку згідно з проблемою впровадження інформаційних технологій та ефективне використання ІТ у навчально-виховному процесі. Опрацювали нові публікації, в яких піднімалися проблеми формування успішної особистості школяра шляхом використання нових інформаційних технологій. Переглянули та обговорили елементи уроків з використанням ІКТ. Учасники групи провели дискусію на тему : « Що таке ІКТ? Її роль в системі навчально-виховного процесу». Засідання творчої групи пройшло у творчій та дружній атмосфері.
ІІ етап (міський) ХХ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика
25 листопада на базі Охтирської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 5 відбувся ІІ етап (міський) ХХ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, на якому учні нашої школи вибороли 4 призові місця.
Детальніше з переможцями конкурсу по ЗОШ №3 можна ознайомитись за ЦИМ посиланням..
ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін
24 листопада відбулась олімпіада з географії (2 призових місця).
Детальніше з переможцями олімпіад по ЗОШ №3 можна ознайомитись за ЦИМ посиланням..
«Запали свічку пам’яті!»
У суботу, 23 листопада, в Україні відзначають День пам’яті
жертв Голодомору. Учнівське самоврядування нашої школи також долучилося до відзначення пам’яті взявши участь у акції «Запали свічку пам’яті!», яка полягає у вшануванні пам’яті невинно загиблих у часи Голодомору.
«Гвардійська родина – тобі, Україно!»
Учні нашої школи взяли активну участь у проведенні інформаційно – пропагандистської акції «Гвардійська родина – тобі, Україно!» по збору благодійної гуманітарної допомоги постраждалим у ході бойових дій, жителям Донецької та Луганської областей. (головні зусилля спрямовані на учнів та вихованців спеціалізованих закладів, дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківських прав).
