Всеукраїнська акція «Let’s do it, Ukraine”

19 вересня 202 року проходила Всеукраїнська акція «Let’s do it, Ukraine». оскільки учні нашої школи переймаються чистотою свого міста, то не могли стояти осторонь такої благодійної справи. було приємно, що відгукнулося так багато охочих: приходили і діти, і дорослі. це говорить про те, що людям не байдуже майбутнє нашої планети і конкретно нашого міста.разом ми зробимо Охтирку, Україну і нашу планету кращою.

День фізичної культури та спорту.

7 -11 вересня з нагоди дня фізкультури та спорту, який відмічається 12 вересня,  у школі було проведено ряд заходів з метою виховання любові до фізичної культури та спорту, розвитку рухових якостей учнів; розвивитку фізичних умінь та навичок, зміцнення здоров’я; залучення молодого покоління до занять фізкультурою:

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Вітаємо!

Вітаємо Шандибу Богдану, ученицю 6 – А класу, за зайняте III місце в міському патріотичному онлайн – конкурсі відеороликів «Україна – це ми» до Дня міста та Дня незалежності України. Подяки за участь отримали талановиті дівчата нашої школи: Закаблук Валерія (8-А кл.). Івах Юлія та Сопіга Анастасія (10-Б кл.), Дашутіна Аріна (11-А кл.), Коляда Анастасія 911-А кл.), а також шкільний вокальний ансамбль «Діамант» (керівник Сосєдко А.В.).

Кличе вересень до школи

1 вересня 2020 року є дуже незвичним для учнів, учителів і батьків адже вперше школа розпочала навчання в умовах пандемії. Проте свою радість від початку навчання учні не можуть приховати. Цьогоріч святкування Дня знань у нашому закладі проходило в іншому цікавому форматі. Для першокласників відбувся квест під назвою «Перший день у школі». Малеча отримала безліч позитивних емоцій виконуючи різноманітні завдання. Для всіх інших учнів був проведений Перший  святковий урок у різних формах і незвичному форматі. 

    

День пам’яті захисників України

Сьогодні, 29 серпня, відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. З метою вшанування загиблих захисників України учні та педагоги нашого закладу взяли участь у Всеукраїнській акції пам’яті “Сонях” виготовивши жовтогарячий соняшник. Він є уособленням скорботи за загиблими на Донбасі українськими воїнами, а також вшанували пам’ять про загиблих хвилиною мовчання.

Нормативна база щодо початку 2020-2021 навчального року

Лист МОН від 11.08.2020 № 1/9-430 “Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році”

Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

– Лист МОН від 05.08.2020 № 1/9-420 “Щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році”

– Лист МОН від 29.07.2020 № 1/9-406 “Про підготовку закладів освіти до нового навчального року та опалювального сезону в умовах адаптивного карантину”(додаток до листа)

– Лист МОН від 22.07.2020 № 1/9-394 “Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2020/2021 навчальному році”

– Лист МОН від 20.07.2020 № 1/9-385 “Деякі питання організації виховного процесу у 2020/2021 н.р. щодо формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок”

– Лист МОН № 1/9-205 від 10.40.2020 “Щодо зміни назви навчального предмета Захист Вітчизни”

– Наказ МОН № 464 від 31.03.20 Про внесення змін до типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня”

Масштабний еко- освітній проєкт

Масштабний еко – освітній проєкт, що впроваджує культуру сортування у школах та громадах #ZWSUkraine продовжує втілюватись у межах Охтирської ЗОШ №3. У рамках цього проєкту хочеться поділитися черговим досягненням і подякувати небайдужим громадянам, зокрема Олегу Погорєлову (#OlegPogorеlov) та його колективу за виготовлення і установку компостера на території школи та закупівлю каліфорнійських червів та дощових червів ” старателів” . Сподіваємося, що ця подія стане першим кроком у боротьбі за чисте повітря нашого міста.

Пишаємося успіхами нашої учениці

   У квітні-травні 2020 року в м.Суми відбувся ІІ етап ХХІІІ обласного літературного конкурсу «Проба пера», який був організований з метою виявлення та підтримки талановитої учнівської молоді у сфері літературної творчості, презентації їхніх творчих здобутків. У зв’язку із упровадженням карантинних заходів, спричинених пандемією COVID – 19, цьогорічний конкурс було проведено заочно. За підсумками ХХІІІ обласного літературного конкурсу «Проба пера» Криницька Анастасія Василівна, учениця 3 класу нашого закладу показала відмінний результат і зайняла І місце, в номінації «Проза».

   Вітаємо Анастасію з досягненнями на літературній ниві! Бажаємо натхнення та подальших успіхів!

Останній дзвоник 2020 – ONLINE

Шановні педагоги, учні, батьки! Дорогі наші випускники!

У кожного з нас, дорослих, було своє свято Останнього дзвоника. День, коли ми прощалися зі своїм дитинством. Цьогоріч вітання, теплі слова про школу, учнів, вчителів, батьків особливо цінні. І навіть пандемія не в силах скасувати це свято. Задля підтримки дітей, разом з якими ми були 11 років, наш заклад оголошує «Останній дзвоник 2020 – онлайн».

Трансляція свята відбудеться 29 травня о 9.00 на сайті школи (канал школи в You Tube).