Про правила поведінки на замінованій території

Знання про ризики від мін та інших вибухонебезпечних залишків війни можуть врятувати життя. 28 та 29 лютого спеціалісти Данської ради у справах біженців (DRC) провели заняття в Охтирській ЗОШ I-IІI ступенів № 3.

Вони розповіли про головні правила поведінки на замінованій території, а також алгоритми дій у разі виявлення боєприпасів та інших вибухонебезпечних предметів. Після заняття учасники отримали відповіді на питання, що їх цікавили. Пам’ятайте ❗️ Якщо бачите міну чи боєприпас: ❌ не чіпайте, ❌ не підходьте, ☎️ телефонуйте 101. ℹ️ Сесія з інформування проведена завдяки підтримці Шведського агенства з питань міжнародної співпраці та розвитку.

Про зарахування дитини до 1 класу

Відповідно до наказу відділу освіти Охтирської міської ради від 21.02.2024 № 20 «Про зарахування до перших класів 2024-2025 навчального року», розпочато прийом заяв до 1-х класів закладу на 2024/2025 навчальний рік.

Зарахування дітей до 1-х класів здійснюється на підставі заяви одного з батьків майбутніх першокласників (опікуна, іншого законного представника, родича) та інших документів:

  • копії свідоцтва про народження дитини;
  • медичної довідки (форма № 086-1/0);
  • довідки про щеплення (форма 063-о);
  • копії довідки, що підтверджує місце реєстрації дитини;
  • копії паспорта одного з батьків.

За бажанням можна додати:

  • довідку про належність до пільгової категорії (малозабезпечена сім’я, багатодітна сім’я, дитина-сирота, дитина, позбавлена батьківського піклування тощо);
  • довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (дитини або одного з батьків);
  • довідку про звернення за захистом в Україні;
  • посвідчення біженця;
  • посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту.

Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення

Свою унікальність, відданість освітянській справі, бажання вдосконалюватись та вести за собою інших укотре довели педагоги Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Охтирської міської ради Сумської області. 22-23 лютого 2024 року вчителі початкових класів міста стали учасниками Програми підвищення кваліфікації «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення» на базі нашої школи.

Разом з тренерками Аллою Лавською та Зоєю Декуновою занурились у зміст поняття «діяльнісний підхід». Педагоги визначили, що таке агентність, обговорили, яким повинно бути навчання у сучасній школі і, навіть, запитали про це штучний інтелект.

А головне – у активній діяльності поділились досвідом та набули новий.
Висловлюємо щиру вдячність the Lego Foundation (керівниця # Оксана Рома) за організацію програми, яка дала справжній Імпульс для подальшого розвитку та реформування Нової української школи.

24 лютого – роковини початку повномасштабного вторгнення рф в Україну

Напередодні роковин початку повномасштабного вторгнення в закладі проведено заходи з метою збереження світлої пам’яті полеглих у війні та вшанування героїв, які захищають нас та виборюють Перемогу.

Співробітниця Охтирського міського краєзнавчого музею Яна ФЕДОРЧЕНКО провела для здобувачів освіти інтерактивну лекцію про оборону Охтирки на початку війни, надавачі освітніх послуг організували виховні заходи в класних родинах, а учасники освітнього процесу вшанували пам’ять загиблих під час загальнонаціональної хвилини мовчання.

Спорт замість комп’ютера

Без комп’ютерів, ноутбуків, планшетів давно вже неможливо уявити наше життя.

Діти активно тягнуться до цих “дорослих іграшок” і набагато раніше вчаться знаходити на комп’ютері улюблені ігри, ніж займатися спортом.

Учні 2-х класів провели спортивно-розважальне свято «Спорт замість комп’ютера», щоб заохотити дітей піклуватися про своє здоров’я.

Обираємо майбутню професію

Сьогодні до закладу завітали представники природничо-географічного факультету СумДПУ та провели з одинадцятикласниками профорієнтаційну роботу: презентували навчальний заклад, розповіли про переваги навчання та особливості здобуття вищої освіти.

21 лютого – Міжнародний день рідної мови

В Охтирській загальноосвітній школі I-III ступенів № 3 з нагоди Дня рідної мови відбулось низка заходів, зокрема вчитель української мови та літератури Шапошник Н.М. провела з учнями 6-Б класу цікаву та змістовну вікторину “Знавці рідного слова”.

Учитель української мови та літератури Малєжик І.М. перенесла учнів 8-Б класу в мовний вернісаж «Мова – душа народу». Учні 4-Б класу завітали до шкільної бібліотеки та разом з бібліотекарем Подолякою В.Д. провели мовознавчий турнір.