Обласний круглий стіл «Професійний розвиток педагогів у системі післядипломної педагогічної освіти»

     У рамках святкування 80-річчя з дня заснування Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти 30 жовтня 2019 року відбувся обласний круглий стіл «Професійний розвиток педагогів в системі післядипломної педагогічної освіти» за участю педагогічних працівників закладів освіти області, слухачів, студентів та магістрантів, ветеранів педагогічної ниви. У засіданні круглого столу взяли участь директор школи Ситнік Т.М., заступник директора з навчально – виховної роботи Мансурова І.В. Круглий стіл працював за основними тематичними напрямами: історія розвитку та управління освітою; теоретико-методологічні аспекти організації управління сучасним закладом освіти; глобалізаційні та інтеграційні процеси в системі післядипломної педагогічної освіти; проблеми та перспективи розвитку неперервної освіти на сучасному етапі розвитку української держави. Тетяна Михайлівна виступила  зі змістовною доповіддю «Організація ефективного управління системою підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання».

    Захід пройшов у професійній та конструктивній атмосфері. Учасники заходу подякували організаторам за можливість підвищити власний фаховий рівень щодо професійного розвитку освітян області.

Технології, що дозволяють створити педагогічний простір

31 жовтня на спільному засіданні методоб’єднання вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури відбулися педагогічні обговорення «Технології, що дозволяють створити педагогічний простір, який забезпечує формування ключових компетентностей учнів. Технологія креативного мислення». Навчити думати, аналізувати, «стати для дітей чарівником, що перетворює складне й незрозуміле на просте й захопливе,» – головна мета педагога, утілення якої він щоразу демонструє на своїх уроках та в позакласній роботі. У ході засідання вчителі визначили завдання для створення педагогічного простору: допомогти дитині стати «розумним авантюристом», покладатися у своїх пізнаннях на ризик, відчуття, інтуїцію.